İş yeri ilaçlama

İş yeri ilaçlama

Antalya İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama, üretim ve imalat yapan firmalar için oldukça zor bir uygulamadır. Hazır gıda satışı yapan kurumlar, ofisler içinse bu durum apayrıdır. İşletmenin çalışmasına devam etmesi ve mağdur olmaması için ilaçlama uygulamasının engel teşkil etmemesi gerekmektedir. Haşere ve fare türlerini açık ve kapalı tüm alanlarda görmek neredeyse mümkündür. Özellikle insanların bir arada bulundukları ortamlarda böcek ve fare grupları sıkça görülmektedir. Çalışan kişilerin evinden sonra en çok zaman geçirdiği alanlar işyerleridir. İşyerinde çalışan bireylerin huzurlu ve verimli çalışabilmesi için sağlıklı ortamlara ihtiyaçları vardır. Haşere türlerinin varlığı çalışan kişiler üzerinde çeşitli sağlık sorunlarına neden olarak verimi azalttığı gibi huzursuzluk ve korkuya da neden olmaktadır.


Fiber İşyeri İlaçlama
İşyeri ilaçlama uygulamaları ile fare ve haşere türleri uzak tutulmalıdır. Güçlü ilaçlama şirketi olarak tüm işyerlerinde ilaçlama faaliyetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Daima koruma sağlamak için periyodik ilaçlama uygulamalarımızı %100 başarıya ulaştırmaktayız.


İşyerlerinde Görülen Zararlı Haşere ve Fare Türleri
Alman hamam böceği, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve.

İşyeri ilaçlama işlemleri firmamız tarafından çeşitli ilaçlama yöntemleri uygulanarak gerçekleşmektedir. Böylelikle iş verimi düşmeden ve işleriniz aksamadan ilaçlama uygulamalarımız tamamlanmaktadır.


İşyeri İlaçlama Yöntemleri
İşyeri ilaçlama yöntemleri, farklık gözetebilmektedir. İşyerlerinde bulunan farklı türde haşereler de ilaçlama uygulamasının şekline yön verebilmektedir. Örneğin fare ilaçlama işlemi ile hamamböceği ilaçlama uygulama yöntemleri birbirinden tamamen ayrıdır. Başlıca modern ve son teknoloji ilaçlama yöntemlerimize değinecek olursak;

• Fare İstasyonları
• Sıvı İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Jel İlaçlama

Kullandığımız ilaçlama yöntemleridir. İlaçlama yöntemlerimiz firmamız tarafınca Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak uygulanmaktadır. İşyerlerinizi ekonomik ilaçlama fiyatları ile ilaçlayarak en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

İşyeri İlaçlama Fiyatları İçin Bize Ulaşınız.

Antalya Böcek Ilaçlama | 0546 672 08 21

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.

Whatsapp!