Antalya Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Antalya Okul İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama işleriniz İstanbul genelinde Sağlıklı Temiz itinalı bir şekilde Haftanın 7 Gün 24 Saati uygun fiyata yapılır. Amatör olarak yapılan ilaçlamada yiyeceklerin ilaca temas etmesi durumunda gıda zehirlenmesi meydana gelecektir. İlacın gıdalarla teması titizlikle  önlenerek dikkatli bir şekilde ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. Market ilaçlama şirketi sizi tüm haşere sorunlarından  kurtarmak  için insan sağlığına  zararı  olmayan haşere ilaçları kullanmaktadır. Market ilaçlama servisi sağlıklı ilaçlama  yapabilecek durumda olmalıdır. İşinde  uzman olan ilaçlama şirketi önce sorunlu alanı inceleyip analiz eder. Market ilaçlama firması her zaman  her yerde  arandığında ulaşılır olması gerekir.  Market depolarında  fare olma ihtimali yüzde yüz yüksektir. Bu  yüzden belli   aralıklarla  market fare ilaçlama işlemi yaptırılmalıdır. Gıda  maddelerinin  depolandığı  gıda depoları ilaçlama için market böcek ilaçlama yapılmalıdır.

Okullarda temizlik ve hijyen önemli olduğu için bu alanların düzenli olarak haşerelerle mücadele için okul ilaçlama yapılması gerekir. Okul ilaçlaması çocuklarımızın eğıtim gördüğü  kurumlar  olduğu  için   önemsenecek bir durumdur. Bu sebeple okul haşere ilaçlama dikkatli ve sağlıklı bir şekilde hafta sonları olmak şartı ile yapılmalıdır. Bilindiği gibi böcekler lağımlardan çıkıp geldikleri için birçok hastalıkları taşırlar virüsleri her gittikleri yerlere de bulaştırırlar. Okullar kalabalık bir ortam olduğundan dolayı hastalıkların en kolay yayıldığı yerlerdir. Bu durum dikkate alındığında Okullar , Etüt merkezleri, Ana okullar, Dershaneler, ve diğer meslek kursları gibi yerlerin haşere ve kemirgenlere karşı önlem almaları gerekir.

ANAOKULU İLAÇLAMA

Minik minik çocukların birşeyler öğrenmek adına gelip öğrenim gördüğü yerlerin temiz ve hijyen olması oldukça önemlidir. Ana okullarında ortaya çıkan böcek türleri çocukların psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Haşerelere karşı kesin çözüm almak isterseniz Ana okulu ilaçlama servisleri ile iletişim kurabilirsiniz. Zafer okul böcek ilaçlama şirketleri bir seferde haşere türleri ile başa çıkmaktadır. Okul fare ilaçlama servisleri  tam donanımlı ve tecrübeli personele sahip olması gerekir. Yaz aylarında haşere ilaçlama titizlikle yapılması gerekir. Kısa zaman içinde tüm böcek türlerinden kurtulmak için okul ilaçlama firmaları ile görüşüp yardım alabilirsiniz. Profesyonel ilaçlama şirketleri yaptığı ilaçlama uygulamasını kalıcı olarak yapmaktadır. Zafer böcek ilaçlama şirketi  istanbul’un tüm ilçelerinde ve  tüm semtlerinde okul böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Anaokulu bit ilaçlama  servisleri bakanlık   onaylı  haşere ilaçları  kullanır.  Bir sefer ilaçlama  yapmakla tüm  böcekleri  haşereleri kökten bitiren  Zafer bit ilaçlama şirketleri  sizlere kalıcı çözümler ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.  

OKUL KANTİN VE YEMEKHANE İLAÇLAMA

Okullarda yaz aylarında düzenli olarak yapılan ilaçlamalarla birlikte kantin ilaçlama ve hemen peşinden de yemekhane ilaçlama yapılmalı ilaçlama öncesinde yiyecek ve içecekler kaldırılıp muhafaza edilmelidir.

Kokulu ilaçlama öncesinde neleri kaldırmalıyım.?

Kokulu ilaçlama öncesinde neleri kaldırmalıyım. Mutfaktaki açıktaki yiyecek içecek gıdalar kaldırılmalıdır. Makarna paketi, Pirinç paketi, diğer benzeri  gıda  paketleri  ve  üstü delikli tuzluk kabı üstü delikli baharat kapları kullandığınız  içtiğiniz ilaç paketleri gıda paketleri, ay çiçek yağı bidonları ve üzeri delinmiş sıvı yağ tenekesi kaldırılmalıdır. Marketten 4-5 tane  80 Cm uzunluğunda büyük çöp poşeti alın bunlara doldurun hiç hava almayacak biçimde poşet ağızlarına  sıkıca  düğüm atın. Zaten ilaçlama ekibimiz ilaçlama öncesinde nelerin kaldırılıp nelerin  gözden kaçtığını kaldırılmadığını kontrol edecektir. Mutfak eşyaları tabak tencere çatal kaşık kepçe gibi mutfakta ne varsa tüm mutfak malzemelerinin ilaçlamadan sonra sıvı bulaşık deterjanı ile KESİNLİKLE yıkanması gerekir.

 Kokulu ilaçlamadan sonra kaç saat kapalı tutulur?

Kokulu böcek ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlanan yer 2 -4 saat kapalı kalmalı daha sonra gelip içeriye girip hiç nefes almadan pencereleri açınız. En az iki saat havalandırınız. İlaçlanan yeri havalandırırken siz dışarıda beklemelisiniz. Nasılsa camlar açık diyerek içeride durursanız içerideki kokulu gazlı ölü hava sizi hiç farkında olmadan zehirler hastanelik olursunuz. Bu bizim başımıza gelen bir durum olduğu için artık tecrübe sahibi olduk.

Okul İlaçlama sonrasında nasıl temizlik yapılır?

Kantin veya mutfak ilaçlandıktan sonra nasıl temizlenir. Kokulu ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlanan yer 2-4  saat kapalı tutulur. Daha sonra  . En az iki saat havalandırdıktan sonra masa ve mutfakta fayans üzerleri, mutfak dolap içleri ve dolap kapıları, ayak basılan yerler sabunlu sicak suyla silinir. Ne kadar Mutfak eşyası varsa (tabak tencere çatal kaşık kepçe ) gibi şeyler ilaçlamadan sonra mutlaka sıvı bulaşık detarjanı ile yıkanması gerekir.

Not: Kapı çerçeveleri fırın ve buzdolabı arkaları süpürgelikler 15 gün silinmemelidir. Amaç ilacın kalıcı tesiri sayesinde dışarıdan gelen ve yumurtadan çıkacak böceklerinde ilaca temas etmesini sağlayıp onlarında ölmesidir.

Antalya Okul İlaçlama Fiyatları İçin Bize Ulabilirsiniz,

Antalya Böcek Ilaçlama | 0546 672 08 21

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.

Whatsapp!